• SPORTA VEIDU INVENTĀRS

    Piedāvājam sporta preces aktīvam dzīvesveidam , dažādiem sporta veidiem brīvā dabā (volejbols, futbols u.c.) , kā arī spēles un rotaļas.

  • SPORTA ZĀĻU IEKĀRTOŠANA

    Veicam arī sporta zāļu, sporta centru un stadionu iekārtošanu un iekārtu uzstādīšanu, montāžui! Iekārtojam arī izglītības iestāžu sporta zāles visā Latvijas teritorijā!

  • Spimtrack sintētiskās zāles celiņš

    SPORTA TELPU APRĪKOJUMS

    Piedāvājam plašu sporta zāļu, stadionu, sportu centu aprīkojumu visdažādākajiem iekštelpu un ārtelpu sporta veidiem

RŪPĒS PAR KVALITĀTI UN DABU

Zviedrijas sporta preces no “Rantzows Sport” ir ieguvušas augsto starptautisko kvalitātes standartu ISO 9001, kas attiecās gan uz preču ražošanas procesu, gan materiālu ieguvi, gan tirdzniecību, gan arī pašu produktu izstrādes attīstību.

Produkti ir speciāli dizainēti sportistiem un fizisko aktivitāšu cienītājiem, kā arī domājot par sporta pasākumu skatītāju ērtībām.

“Rantzows Sport” preču ražošana notiek augstā uzraudzībā, it īpaši domājot par dabas aizsardzību un ekoloģiju. Produktu ražošanā tiek izmantotas metodes, materiāli un enerģijas ieguves avoti, kas minimizē dabas resursu patēriņu un piesārņojumu. Izmantotie materiāli ir paredzēti ilglaicīgai lietošanai, kā arī tiek izmantoti pēc iespējas vairāk tādu materiālu, kas var tikt pārstrādāti otrreizējai lietošanai un sadaloties nenodara kaitējumu dabai. Mūsu preču ražošana ir ilgtspējīgas attīstības process, un tas ir apstiprināts ar starptautisko dabas aizsardzības sertifikātu ISO 14001.