Par mumsMūsu firma “Rantzows Sport” ir Zviedrijas kompānijas pārstāvis Latvijā. Latvijā esam pazīstami jau kopš 2001.gada un šajā laikā ir iekārtotas daudzas sporta halles, esam sadarbojušies gan ar stadioniem, gan hokeja hallēm, kā arī savā darbības laikā Latvijā, esam veikuši sporta inventāra un aprīkojuma piegādi un uzstadīšanas darbus daudzos lielos sporta objektos visā Latvijas teritorijā vispārizglītojošo skolu porta zāles., stadionos, sporta centros, un citur.Mēs piedāvājamsports2

SPORTA VEIDU INVENTĀRS


Mūsu interneta veikalā atradīsiet visu nepieciešamo jūsu mīļākajām sporta aktivitātēm, un preces tiek piegādātas visā Latvijā

soccer38

SPORTA ZĀĻU IEKĀRTOŠANA


Veicam arī sporta zāļu, sporta centru un stadionu iekārtošanu un piegādi! Iekārtojam arī izglītības iestāžu sporta zāles visā Latvijas teritorijā!

sports2

SPORTA TELPU APRĪKOJUMS


Piedāvājam plašu sporta zāļu, stadionu, sportu centu aprīkojumu visdažādākajiem iekštelpu un ārtelpu sporta veidiem
Rūpēs par kvalitāti un dabu


Zviedrijas sporta preces no “Rantzows Sport” ir ieguvušas augsto starptautisko kvalitātes standartu ISO 9001, kas attiecās gan uz preču ražošanas procesu, gan materiālu ieguvi, gan tirdzniecību, gan arī pašu produktu izstrādes attīstību. Produkti ir speciāli dizainēti sportistiem un fizisko aktivitāšu cienītājiem, kā arī domājot par sporta pasākumu skatītāju ērtībām.


“Rantzows Sport” preču ražošana notiek augstā uzraudzībā, it īpaši domājot par dabas aizsardzību un ekoloģiju. Produktu ražošanā tiek izmantotas metodes, materiāli un enerģijas ieguves avoti, kas minimizē dabas resursu patēriņu un piesārņojumu. Izmantotie materiāli ir paredzēti ilglaicīgai lietošanai, kā arī tiek izmantoti pēc iespējas vairāk tādu materiālu, kas var tikt pārstrādāti otrreizējai lietošanai un sadaloties nenodara kaitējumu dabai. Mūsu preču ražošana ir ilgtspējīgas attīstības process, un tas ir apstiprināts ar starptautisko dabas aizsardzības sertifikātu ISO 14001.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds