MAKSĀJUMI

Mūsu mājas lapā ir pieejami tikai bezskaidras naudas norēķini. Pasūtiet preci mūsu veikalā un mēs ar Jums sazināsimies 24h laikā, lai vienotos par pasūtījumu, pēc kā nosutīsim Jums rēķinu.

PREČU PIEGĀDE

 • BEZMAKSAS

  • Preces izņemšana veikalā – Rīgā
   (Zāļu iela 6, Rīga, LV-1004).
  • Preci var saņemt mūsu veikalā, ja prece tika pasūtīta vizmaz 1 dienu iepriekš vai arī, ja prece ir uzreiz pieejama veikalā.
 • EKONOMISKĀ

  • Post24 pakomātos – sākot no 5.00 EUR, Rīgā un Latvijā
   Omniva ir Baltijas valstīs unikāls, āra apstākļos izmantojams sūtījumu terminālis – pakomāts.
  • Prece jāizņem 7 darba dienu laikā.
  • Piegādes laiks- 24 h diennaktī. Ar šo piegādes veidu nav iespējams piegādāt preces smagākas par 30 kg (izmēri nepārsniedz 39 cm x 38 cm 64 cm).
 • KURJERPASTS

  • Prece tiek piegādāta uz Jūsu norādīto adresi! Piegādes dienā kurjers Jums piezvanīs un informēs par konkrētu piegādes laiku.
  • Ar šo piegādes veidu nav iespējams piegādāt preces smagākas par 30 kg (iepakojuma izmērs nepārsniedz: garākā mala – ne vairāk par 1,5 m, perimetrs + augstums – ne vairāk par 3 m.

KURJERPASTA PIEGĀDES NOTEIKUMI

Rīga, Cēsīs, Daugavpilī, Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Saldū, Talsos, Valmierā, Ventspilī
P.-P.: 8:00-14:00; 14:00-18:00 un 18:00-22:00.
Visā Latvijā P.-P.: 8:00-18:00.

 • Ar šo piegādes veidu nav iespējams piegādāt preces smagākas par 30 kg (iepakojuma izmērs nepārsniedz: garākā mala – ne vairāk par 1,5 m, perimetrs + augstums – ne vairāk par 3 m.
 • Preces kurjers nogādās tikai līdz Jūsu mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Par preces ienešanu mājā (uznešanu uz nepieciešamo stāvu), lūdzam parūpēties pašiem.
 • Ja prece smagāka par 30 kg, tad preces piegādes cena tiek saskaņota ar www.precessportam.lv atsevišķi.

Katram kurjerpasta pakalpojumam cena par piegādi tiek rēķināta individuāli un saskaņota ar pasūtītāju.

GARANTIJA

1. SIA RANTZOWS SPORT piedāvāto preču garantijas laiks ir 24 mēneši. Iegādājoties preci, kā garantijas karte darbojas pavadzīme, kurā fiksēts pirkšanas laiks.
2. Pārdevējs apliecina, ka pārdotā, nodotā un saņemtā Prece ir kvalitatīva un atbilst parasti šādai Precei izvirzāmajām prasībām. Pārdevēja rīcībā nav informācijas, ka Preces nav kvalitatīvas un neatbilst parasti šādai Precei izvirzāmajām prasībām.
3. Gadījumā, ja Pircējs pēc Preču nodošanas un saņemšanas ir atklājis Preces neatbilstību parasti šādai Precei izvirzāmajām prasībām, tad tās tiek nomainītas ar kvalitatīvām Precēm. Šis noteikums netiek piemērots, ja Preces ražotāja veiktās ekspertīzes atzinums apstiprina, ka Prece bojāta Pircēja vai tā pārstāvja vainas dēļ.
4. Pircējam ir tiesības pirms PPR parakstīšanas nepieņemt no Pārdevēja Preces, kurām ir acīmredzami defekti.
5. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, ja tāda precei paredzēta.
6. Garantija neattiecas uz preces dizaina elementiem – uzlīmēm, izšuvēm, citām uzdrukām un krāsām, nenozīmīgiem defektiem, kas neiespaido pašas preces funkcionēšanu, piemēram, uzrakstu izdzišana uz preču korpusiem; uz preču detaļām, kas sabojātas nolietošanās rezultātā.

7.Garantija neattiecas, ja precei:
7.1. ir mehāniski bojājumi, skrāpējumiem, kas radušies neuzmanīgas preces lietošanas procesā vai klienta vainas dēļ;
7.2. bojājuma rašanās iemesls nav atkarīgs no ražotāja vai pārdevēja, ja tiek konstatēts, ka bojāta preces garantijas plomba, sērijas numurs, ir notikusi instrukcijai neatbilstoša iekļūšana izstrādājumā un/vai pircējs pats mēģinājis novērst bojājumu;
7.3. ir bojājumi, kas radušies dabas stihiju, zibens, ugunsgrēka, plūdu u.c. rezultātā;
7.4. ja precei ir bojājumi, kas radušies svešu priekšmetu, šķidrumu, kukaiņu u.t.t., iekļūšanas rezultātā;
7.5. ir bojājumi, kuru rašanās iemesls ir ķīmisku vielu iedarbība;
7.6. ir bojājumi, kas radušies elektriskā sprieguma svārstību vai bojājumu gadījumā, komunikāciju un kabeļu parametru neatbilstības dēļ, kā arī citu sadzīves faktoru gadījumos (kvēpi, dūmi, putekļi, mitrums u.c.);
7.7 . bojājumi radušies tādēļ, ka prece netika lietota saskaņā ar tās lietošanas instrukciju, ja tāda precei paredzēta, netika ievēroti preces uzglabāšanas un transportēšanas nosacījumi, kā arī gadījumos, kad izstrādājums netika uzstādīts atbilstoši instrukcijai;
7.8. bojājumi radušies tādēļ, ka prece netiek izmantota paredzētajiem mērķiem;
7.9. Izmantoti nestandarta barošanas bloki, piederumi un rezerves daļas, kā arī izejmateriāli, ko ražotājs nav sertificējis lietošanai ar noteikto preci, un ja tas būs izraisījis šīs preces bojājumus;

7.10 ja produkts (izstrādājums), kas paredzēts personiskām (sadzīves, ģimenes) vajadzībām, ticis izmantots peļņas gūšanai, ražošanas vajadzībām vai citiem neatbilstošiem mērķiem;
7.11. Nav veikta regulārā servisa apkope (attiecas uz precēm, kam tāda ir nepieciešama);
8. Garantijas remonts netiks veikts precēm, kas lietotas uz neatbilstošiem segumiem vai virsmām, piemēram, florbola inventārs – nūjas, bumbiņas nedrīkst lietot, uz tām neparedzētā seguma, apavus – tiem neparedzētā vietā un laika apstākļos, utt.
9. Ražotājs ir tiesīgs atteikt preces garantijas remontu, ja saskatāmas pašdarbības remonta pēdas.
10. Ja pircējs nevar uzrādīt derīgu pavadzīmi, garantijas saistības tiek anulētas.
11. Garantijas remonts vai preces apmaiņa nenotiek pamatojoties uz preces bojājumiem, kas radušies ugunsgrēku, plūdu, zemestrīču vai citu stihiju ietekmē, vandālisma vai nepareizas ekspluatācijas rezultātā.
12. Pārdevējs apņemas novērst preces trūkumus vai apmainīt nekvalitatīvo preci 30 dienu laikā.
13. Šie garantijas nosacījumi ir saskaņā ar patērētāja tiesībām.
14. Preci ar defektu ir jāpiegādā uz SIA RANTZOWS SPORT ofisu Zāļu iela 6, Rīga, LV-1004, līdzi ņemot pirkuma apliecinošu dokumenta oriģinālu.

PIRKŠANAS NOSACĪJUMI

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos interneta veikala precessportam.lv piedāvāto preču iegādes noteikumus.
1. Tā kā precessportam.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
2. precessportam.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
3. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties tikai ar bezskaidras naudas pārskaitījumu.
4. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.
5. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta klientu apkalpošanas centrā Zāļu iela 6, Rīga, LV-1004, Rīgā, ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem, komforta piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.

6. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad precessportam.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
7. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju, ja tāda precei pievienota, un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
8. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Precessportam.lv saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai tā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@rantzows.lv vai pa tālruni: +371 67804090, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

9. Ja garantijas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces bezmaksas garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Preces garantijas apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā.
Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegti garantijas dokumenti, ar atrunātiem šīs preces garantijas apkalpošanas nosacījumiem, ja precei tādi nepieciešami un elektroniskā pavadzīme, kura, tajā gadījumā, ja kaut vienai no pasūtījumā esošām precēm piemērojama garantija, vienlaicīgi ir arī garantijas talons. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Garantijas dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, pārdošanas datums. Garantijas dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus – šādā gadījumā garantijas dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
10. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
11. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
12. Saskaņā ar 7.punktu, klientam ir tiesības atteikties no pirkuma. Šajā gadījumā precessportam.lv atgriež klientam atpakaļ arī par pirkumu iztērēto precessportam.lv naudu, ja tāda ir bijusi.

PAPILDUS PIRKŠANAS NOSACĪJUMI

1. Ja Pircējs ir patērētājs Patērētāju tiesību aizsardzības likuma izpratnē (fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību), Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma (preču pirkuma interneta veikalā) 14 kalendāro dienu laikā pēc attiecīgo preču piegādes.
Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
1.1. tiek piegādātas preces, kas tiek izgatavotas pēc Pircēja norādījumiem vai ir neaizstājamas lietas, vai pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas.

2. Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām preces izskatu (nenoņemtas un nesabojātas etiķetes, nenoplēstas aizsardzības plēves u. c.) un nelietotām (izņemot preces izmēģināšanai).
3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam ir pienākums iesniegt Pārdevējam rakstisku pieprasījumu. Pircēja pienākums ir septiņu dienu laikā no rakstiska pieprasījuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam.

4. Pārdevējam ir pienākums 10 dienu laikā izskatīt atteikuma pieprasījumu un atmaksāt Pircējam no tā saņemtos maksājumus ne vēlāk kā 30 dienu laikā no atteikuma pieprasījuma nosūtīšanas. Pārdevējam ir tiesības neatmaksāt naudu līdz brīdim, kad Pircējs atdevis preci. Pārdevējs atmaksā naudu tikai uz Pircēja atteikuma pieprasījumā norādīto Pircēja bankas kontu.
5. Izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā sedz Pircējs, izņemot, ja tiek nosūtīta līgumam neatbilstoša prece.
6. Ja tiek atdota līgumam neatbilstoša prece, Pārdevējs 7 dienu laikā no izmaksas apstiprinošu dokumentu saņemšanas, atmaksā Pircējam ar preces atdošanu saistītās izmaksas.
7. Lūdzam atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā preces atgriezt to oriģināliepakojumā.
8. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums : rantzows.sport@apollo.lv